Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Önceliği MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ olan firmamız MALATYA merkezli bir kuruluş olarak, modern pazarlama anlayışı kapsamında kalite ve güven garantisinde özenle hijyenik ortamlarda hazırlanan yöresel organik ürünleri ile hammaddesi organik ürünlerden oluşan kozmetik ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.

Malatya’nın bahçelerinden gelen doğallığı, kuru meyve çeşitlerinden kuruyemişe, bakliyattan kayısı kozmetiğine kadar zengin ürün yelpazesiyle siz müşterilerine sunmaktadır.

Sosyal sorumluluğunun farkında olan firmamız, sağlık, kalite ve memnuniyetten ödün vermeyen anlayışıyla üretici seçiminden çalışanına, doğal çevreden içinde bulunduğu toplumun değerlerine kadar önemli parametrelere karşı son derece hassas, önceliği yerli ve milli ürün seçimiyle ülke ekonomisine daima katkıda bulunarak doğal ve geleneksel ürünlerini hem yerli hem de yabancı müşterileriyle buluşturmaktadır.

HEDEFİMİZ

Modern pazarlama anlayışı içerisinde sunduğumuz tüm ürün ve hizmetlerimizde iletişim içerisinde olduğumuz her bir birey, grup veya kuruluşa karşı kalite ve güvenden asla taviz vermeyen bir firma olarak zihinlere yerleşerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamaktır. 

MİSYONUMUZ

Geniş bir yelpazedeki yöresel doğal ürün ve lezzetleri ulusal ve uluslararası alanlarda tanıtarak memnuniyet odaklı anlayışıyla kaliteli ve güvenceli bir şekilde uygun fiyatlandırma politikasıyla müşterilerine ulaştırmaktır.

VİZYONUMUZ

İnsan sağlığının en önemli kazanç olduğu düşüncesiyle, güvenilir gıda ve ürün tüketmenin öneminin giderek arttığı günümüzde sosyal sorumluluğunun bilincinde, teknolojik olarak çağın gereklerine ayak uydurabilen, kalite ve güvenle harmanlanmış mutlak bir müşteri memnuniyeti denilince ulusal ve uluslararası platformlarda müşterisinden tedarikçisine kadar akla ilk gelen itibarlı küresel bir firma olmaktır.    

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Firmamızın, toptan ve perakende olarak sunduğu tüm ürün ve hizmetleri kapsamında kalite anlayışı şu prensiplerden oluşmaktadır:

  • Müşteri ile firma arasında mutlak bir güven ortamı oluşturma,
  • Müşteri memnuniyetini en üst seviyede gerçekleştirme,
  • Müşteri ile olan iletişimi hızlı sağlayabilme,
  • Müşterilere karşı samimi ve doğru bilgilendirme yapma,
  • Yapılan işin ilk seferde doğru olarak gerçekleştirilmesi.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerden gelen talepler doğrultusunda, web sitemize yüklenerek, siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Sarıcıoğlu Mah.Taştepe Cad. Özgüven Apt.Altı. No:11/A Battalgazi / MALATYA

0507 238 03 10
info@kayisimarket.com.tr
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.